Новини з 1996 року

Пишуть на бюлетенях. КІЛЬКІСТЬ НАПИСАНИХ «ТИХИХ» СЛІВ НА АДРЕСУ ВЛАДИ НА ОСТАННІХ ВИБОРАХ – РЕКОРДНА

Олександр Курилов 27 жовтня 2015 11:22 941 0

Кременчужани на останніх виборах у нову міську раду та міського голови  добилися щонайменше двох рекордних досягнень.

За першим – кількість виборців, які прийшли цього тижня на вибори, була найменшою  не лише за останні 25 років, а за всю історію існування виборів у нашому місті, починаючи від скасування кріпосного права.

Натомість другий рекорд – не менш цікавий. І мова тут про побажання нашим чиновникам, які лаконічно в кабіні для голосування писали чиновникам наші виборці.

«Цього разу, якщо порівнювати з минулими виборами, кількість зіпсованих бюлетенів, на яких громадяни написали ті чи інші слова, – дуже велика. Традиційно таких зіпсованих бюлетенів на кожній дільниці було приблизно по 10.

На останніх виборах минулої неділі на кожній дільниці їх нарахували – від 30-и до 50-и», - розповідає «Програмі плюс» секретар комісії Михайло Майборода.

Останнє, про що слід додати, – це сам зміст написів у бюлетенях. Найбільш культурний такий – «голосую лише за свого чоловіка», через що виборчий бюлетень було визнано зіпсованим.

Натомість на інших бюлетенях, які заповнювали чоловіки й жінки, побажання на адресу наших чиновників були дуже жорсткими, але лаконічними. Друкувати такі речі не можна, але в більшості це побажання «далекої дороги» з одного, двох або трьох слів.  

 

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 202 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 572 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 709 0