Новини з 1996 року

Пишіть ще. У міськвиконкомі не розглядають серйозно петицію кременчужан про здешевлення проїзду

Олександр Курилов 08 лютого 2016 17:09 880 0

Чиновники Кременчуцького міськвиконкому не налаштовані виконувати прохання громадян, які в своїй петиції на адресу виконкому вимагають зменшити вартість проїзду у Кременчуці.

Офіційне пояснення від мерії міста буде пізніше, а сьогодні про наміри відмовити кременчужанам на засіданні депутатських комісій від імені нашого виконкому звітував керівник управління економіки виконкому Микола Здойма.

За його словами, зменшення вартості проїзду, чого вимагають через здешевлення пального, є неможливим. Причин декілька - курс долара США, зростання мінімальної зарплати, вартості газу – метану. Ще є зростання вартості землі.

Відповідь у підсумку – ніякого здешевлення вартості проїзду, хоча й пальне, за висновками Антимонопольного комітету, подешевшало на 30%, у нашому місті не буде.

Про що слід додати – з того, що оприлюднено чиновниками, здається, ніхто на цю петицію щодо зменшення вартості проїзду у нашому місті реагувати й не збирався.

«Ні підняти вартість, ні зменшити вартість проїзду без розрахунків підприємств-перевізників ми не можемо», – зазначив з цього приводу керівник відділу транспорту виконкому Руслан Івашина.

Про те, що у міськвиконкомі ці розрахунки від перевізників ніхто з «батьків міста» й не запитував, про це чиновник тактовно промовчав.

 

 

 

 

 

Теги: Петиції КременчукаПолітика КременчукаЕкономіка КременчукаТранспорт Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1352 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2344 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2967 0