Новини з 1996 року

Пилюка стовпом та шум перфоратора: пацієнтів Першої міської поліклініки приймають на будівництві

Валерія Макряшина 18 березня 2019 11:21 799 0

У міській поліклініці №1, що по вулиці Івана Мазепи, 26, проводять масштабний ремонт, якого будівля не бачила кілька десятиліть. Передусім привести в порядок вирішили хол та кабінети на першому поверсі, проте ремонтні роботи вже встигли викликати невдоволення деяких відвідувачів.

- У поліклініці пацієнтів приймають на будівництві! - скаржаться редакції кременчужани. - По-перше, головний вхід перекритий, заходити пропонують через задній, по-друге, в коридорі ходять робочі. По-третє, приблизно за метр від пацієнтів, які стоять біля реєстратури, - нестерпний шум, що вже казати про повітря, в якому літає пилюка. 

Крім того, що бруд, пацієнти повинні цією пилюкою дихати, ще й шум від дриля та інших будівельних пристроїв. Дірява ганчірка, яка відділяє віконечко реєстратури від самого місця ремонту, не допомагає. 

Втім, зрозуміло, що до поліклініки звертаються щодня сотні кременчужан, тому будівельні роботи припинити неможливо. Тож і залишається містянам терпіти й мовчки дякувати меру Малецькому та начальнику управління охорони здоров'я Кременчука - Максиму Середі, бо саме вони вибрали найбільш вдалий час для проведення ремонту в наших міських закладах. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1296 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1967 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2528 0