Новини з 1996 року

Петро Чорний дав сольний концерт у Кременчуці. Фото

Валерія Макряшина 30 червня 2017 18:30 1593 0

Учора, 29 червня, до Кременчука завітав Заслужений естрадний артист України Петро Чорний. Його сольний концерт відбувся у Міському Палаці культури.

Прикрістю стало те, що концерт розпочався із затримкою у більш ніж півгодини, причина була в тому, що машина, на якій їхала група разом із артистом, зламалася під Кременчуком.

Але шанувальники Петра Чорного терпляче чекали, адже бажали на власні очі побачити та почути співочого представника циганської культури.

О 19.40 пролунав третій дзвоник і нарешті почався концерт. Яскравий балет у чолі з не менш яскравим співаком вийшов на сцену.

 

 

«Сольний концерт отличается тем, что вы имеете возможность увидеть то, что по телевизору вы не увидите. В жизни я худее!» – звернувся до залу співак.

Хочеться зазначити, що такий діалог із залом він продовжував аж до завершення концерту. У перерві між піснями розказував анекдоти, грав на піаніно, читав вірші, розважав публіку, просто жартував тощо.

У репертуарі Петра Чорного були і циганські романси, і відомі українські пісні. Він із радістю приймав квіти від шанувальниць:

«Оставить цветы – означает оставить свой успех!» - дякує він.

На бек-вокалі у Петра Чорного – співачка родом із Болгарії Марія Золотарева, котра самостійно виконала пару циганських романсів та пісню сербською мовою «Molitva» Марії Шерифович, переможниці Євробачення у 2007 році.

 

 

Увесь концерт Петро не оминав поглядом ніжну половину залу:

«Только в женщине может биться два и больше сердец».

Жінки раділи, слухали, плескали в долоні.

Пісня про батьків у виконанні Петра Чорного викликала у глядачів дуже змішані емоції: хтось посміхався, у когось покотилася сльоза.

Згадав Петро і своїх батьків. Його мати – Галя Чорна, була Заслуженою артисткою України, популярною виконавицею циганських і російських романсів. Батько Петра – Микола Федоренков, був Заслуженим діячем естрадного мистецтва України, керівником ансамблю пісні й танцю, в якому працює дружина Петра – Діана, теж Заслужена артистка естрадного мистецтва України та провідна солістка балету.

«Когда я был маленький, ну как маленький, учился в школе. Я был единственным цыганом в классе. Учительница постоянно меня хвалила, говорила: «какие хорошие тексты пишет, и цыган же», если честно, я тогда за 3 рубля и другим писал. Так вот однажды с отцом стояли около магазина. Со стороны - такой себе мальчик-беспризорник. Рядом с нами стояла женщина с сыном, он что-то сильно капризничал, плакал. И женщина ему говорит: «Сынок, будешь баловаться, отдам тебе вот этим цыганам». Он посмотрел так на нас, перепугался. Мой отец тогда обратился к мальчику и сказал: «Не бойся, мы заберем твою маму», – згадує співак.

Пісню «Ой чий то кінь стоїть» Петро Чорний співав разом із залом. Він спустився зі сцени та, проходячи по рядах, давав мікрофон бажаючим і не тільки гостям. 

 

 

Наостанок, Петро заспівав свою пісню «Се Ля Ві», кліп на котру був презентований цієї зими. 

Нагадаємо, Петро Чорний є лауреатом міжнародних конкурсів, соліст-вокаліст народної спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України». Він є яскравим представником відомої музичної родини.

 

 

Як соліст-вокаліст, він багато працює в Україні та за кордоном, активно бере участь у Всеукраїнських фестивалях сучасної естрадної пісні.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись