Новини з 1996 року

Петиція на сайті виконкому. Від Малецького вимагають припинити друк його газети і віддати кошти медикам

Олександр Курилов 25 березня 2020 16:10 435 0

Громадські активісти Кременчука вимагають від міського голови Віталія Малецького припинити бездумні витрати коштів, за рахунок яких виходить  газета  міськвиконкому "Кременчуцькі новини», й направити додаткове фінансування для потреб наших медиків.

Це актуальна петиція, звернення до Віталія Малецького, в якому від нашого мера вимагають  припинити саморекламу й зайнятися вирішенням питань охорони здоров'я.

Громадська активістка Лариса Гориславець у своїй петиції пише:

«У ситуації, коли загроза коронавірусу змінила життя міста, вважаємо, що Кременчуцька міська рада повинна витрачати бюджетні гроші лише на першочергові потреби. Зараз міська влада звертається до бізнесу, діяльність якого й так іде “в мінус”, і бізнес усе одно фінансово допомагає лікарням.

Люди мобілізуються, переглядають пріоритети, відмовляються від забаганок і думають про головне — збереження здоров'я і життя. Але починати кременчуцькій владі слід із себе: замість витрат на піар спрямувати гроші на потреби охорони здоров’я кременчужан.

Тому вимагаємо зупинити витрачання коштів на друк і розповсюдження газети “Кременчуцькі новини”, а зекономлені кошти перерозподілити на потреби медицини.

Тим більше, що Держаудитслужба зобов'язала КП “Кременчуцька телерадіокомпанія” розірвати договір на 9,3 млн грн через виявлені порушення. У березні за газету з бюджету Кременчука вже сплачено понад 700 тисяч гривень.

Ці гроші вкрай необхідні сьогодні на медпрепарати та обладнання. Шановний мер і депутати, забудьте про вибори завтра, думайте про людей сьогодні!» - зазначає у своєму зверненні мешканка нашого міста.

Збір підписів під цією вимогою проводиться на сайті виконкому. Щоб перейти, натисніть тут.

На завершення слід сказати, що це вже двадцяте, якщо не більше,  звернення до нашого міського голови, щоб він припинив жахливе марнотратство й почав робити корисні речі.

Такі прохання до нього висловлювали у всіх кременчуцьких, обласних, Всеукраїнських  групах Фейсбуку,  всі ЗМІ, але все відлітало від нашого мера, як горох від стіни.

Також міський голова проігнорував всі відеозвернення до нього, оприлюднені в групі, назва якої "Ай лав Кременчук" є на всіх бюджетних закладах, тролейбусах, автобусах й скрізь, куди тільки можна кинути оком.

А зміст всіх звернень, цього масового виступу у Кременчуці  до Віталія Малецького був один - друкувати мерську газету припиняємо, однак купуємо на ці мільйони гривень апарати штучної вентиляції легень. 

Можливо, тепер, вже після того як громадяни підпишуть чергове звернення, наш градоначальник нарешті почує жителів, поки ті не почали звертатися вже до Президента України та уряду з аналогічним проханням.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 532 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 434 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 483 0