Новини з 1996 року

Петиції. Кременчужани радять меру при прийомі скарг цікавитися у скаржників аналізами ДНК

Олександр Курилов 24 травня 2016 10:39 768 0

Користувачі Інтернет-мереж нашого міста активно обговорюють нові принципи подачі петицій міському голові Кременчука, за якими, відповідно до наказу мера Малецького, громадянам введено додаткові перешкоди у спілкуванні з міськими чиновниками.

Такі обмеження мер ввів  з цього тижня після подачі петиції про відкритість даних нашого міськвиконкому. Її подали представники місцевих ЗМІ, а репортерів підтримали мешканці. Саму петицію громадяни підписали в достатній кількості, аби мер відреагував.

Гірше, що одночасно з ініціативою  журналістів у Кременчуці, на відміну від усіх інших міст України, Європи та світу,  з минулого тижня за наказом мера Малецького введено спеціальну новацію.

Її зміст - подати чи підписати петицію до чиновників міста може лише той громадянин, який користується специфічними банківськими послугами в обмеженій кількості банківських установ.

Нова система підписів й ініціювання петицій, яку запровадили в мерії, вимагає від користувачів персональних даних, зокрема, ідентифікаційні номери й все інше, що є банківською таємницею.

Про що слід додати – у кого немає банківської картки або хто не користується системою банкінгу, той підписати або ініціювати петицію на ім’я міського голови Малецького не зможе.

Цікаво, що ініціатива нашого градоначальника в обмеженні прав кременчужан не залишилася непоміченою.

У соціальних мережах мешканці Кременчука також рекомендують меру міста під час перевірки петицій  вимагати від громадян аналізи ДНК, калу й відбитки пальців.

Чи погодяться зі збиранням таких аналізів у міськвиконкомі – поки що невідомо.

Однак з того, що відомо, – мер Кременчука штучно обмежив права громадян. Чому обмежив – на це запитання Віталій Малецький не відповідає.

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 515 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 647 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1138 0