Новини з 1996 року

Персики для кременчужан коштують удвічі дорочжче, ніж у 2018 році

Валерія Макряшина 29 червня 2019 10:00 396 0

Як повідомляють аналітики проекту EastFruit, виробники з південних регіонів України на поточному тижні почали сезон реалізації персиків ранніх сортів.

За інформацією експертів проекту, перші партії персика в цьому році надійшли в продаж на тиждень пізніше, ніж роком раніше, при цьому ціна на перші відвантаження практично вдвічі вища, ніж у 2018 році.

Так, перші партії персика на сьогоднішній день садівники пропонують до продажу по 20-30 грн/кг ($1,69-1,97/кг), у той час як стартова ціна минулого сезону озвучувалася в межах 10-15 грн/кг ($0,75-1,41/кг).

Більш масово вийти на ринок із даною продукцією українські садівники планують уже на початку липня. При цьому багато виробників кісточкових кажуть, що в цьому році врожай персика буде значно нижчий, ніж у минулому році. Свою думку вони аргументують несприятливими погодними умовами в основних регіонах виробництва.

Заморозки в березні і квітні спричинили суттєві втрати врожаю кісточкових у південних областях України. За інформацією садівників, збитки від негоди в деяких господарствах становили від 30 до 50%..

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 249 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 611 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1350 0