Новини з 1996 року

Першу міську лікарню Кременчука таки збито коронавірусом. Полтавська ОДА - повідомлення

Олександр Курилов 28 березня 2020 21:15 1630 0

Пульмонологічне відділення кременчуцької  Першої міської лікарні поки що не працюватиме через карантинні заходи. Натомість доступ до інших відділень  цієї лікарні – неврології, терапії й онкологічного диспансеру, що на другому поверсі корпусу №1 цього медичного закладу, буде обмежено.

Це голова Полтавської обласної адміністрації Олег Синєгубов оголосив свій вердикт по кременчуцькому випадку, зміст якого - в кременчужанки, яка лікувалася у звичайному лікарняному відділенні медичного закладу, було виявлено коронавірус.

З цього приводу голова обласної адміністрації повідомляє:

«Найважливіший осередок – «Кременчуцька перша міська лікарня ім. Богаєвського», куди 68-річну пацієнтку 19 березня доставила швидка допомога. (Там громадянка перебувала до 25 березня – авт)

Необхідні міри ізоляції не застосовувалися, бо в жінки не було підозр на COVID-19», - зазначено в повідомленні Олега Синєгубова, який, однак, не уточнює, що громадянку лікували від запалення легень і робити тести жінці не поспішали.

«Нині передбачено закрити прийом до пульмонологічного відділення лікарні, обмежити прийом до інших відділень, залишити тільки надання невідкладної допомоги з дотриманням заходів інфекційного контролю», - такий висновок від керівника області Олега Синєгубова.

Про що слід додати – це медперсонал відділення пульмонології. Голова ОДА про нього нічого не говорить, тобто працівники, а всього 19 осіб, слід розуміти,  підуть на двотижневу добровільну самоізоляцію.  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1310 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1986 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2561 0