Новини з 1996 року

Першому віце–меру Кременчука Пелипенку принесли в кабінет горілку. Хочуть, щоб випив і отруївся. Фото.

Олександр Курилов 05 жовтня 2016 11:39 1124 0

Громадські активісти Кременчука вимагають від першого віце-мера Володимира Пелипенко, який за посадою відповідає за все, що у нас відбувається в торгівлі, аби він випив фальсифікованої горілки, отруївся й потрапив у реанімацію.

З такою пропозицію до першого віце–мера: випити добровільно те, що продається у міських генделиках, отруїтися  і опинитися на межі житті та смерті, звернувся колишній учасник АТО й відомий міський зачинатель скандалів Леонід Харченко.

Яка це горілка і в чому вона й що пропонують першому віце–меру,  репортер побачив на власні очі під час перебування у міськвиконкомі сьогодні.

Про що слід додати – горілка, яку пропонують скуштувати першому Володимиру Пелипенку, – справді, страшна.

Сморід від неї – на всю приймальню чиновника №2 нашого міста, що на третьому поверсі міськвиконкому.

Запитання з цього приводу від репортера до активіста: чому він вирішив отруїти метиловою горілкою саме першого заступника міського голови, бо мало того, що приніс отруту у мерію, так ще й не взяв з собою ніякої закуски.

Відповідь з цього приводу – саме Володимир Пелипенко за посадою займається торгівлею й за це отримує заробітну плату та премії. Тому й зобов’язаний скуштувати смертельний подарунок.

Про що слід додати – репортер не дочекався тієї  миті, коли перший заступник міського голови Кременчука займеться фактичним самогубством – куштуватиме те, що йому принесли.

З того, що можна зрозуміти, – поки що пану Пелипенку не до продажу фальсифікату у міських генделиках, бо людина була зайнята на нарадах.

Щодо горілки, якою у місті можна отруїтися, то така продається у вільному продажу в міських розливайках за суперціною – 29 гривень за пляшку.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 452 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1779 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2875 0