Новини з 1996 року

Перший випадок зараження коронавірусом в Україні. Офіційно, пояснення ситуації

Артем Кузьменко 03 березня 2020 11:35 1289 0

Сьогодні деякі ЗМІ почали писати про те, що в Чернівцях зафіксували перший випадок зараження коронавірусом в Україні. Через це головний санітарний лікар України Віктор Ляшко провів брифінг з журналістами. Він підтвердив випадок зараження. Чоловік, який захворів, подорожував разом із дружиною країнами, в яких фіксували випадки зараження коронавірусом. А саме, прилетів із Італії до Румінуї, а звідти в Україну приїхав на машині.

Чоловік, який захворів, проходив температурний контроль на кордоні Україні та власне в Чернівецькій області. Через два дні самоізоляції в чоловіка з’явилися симптоми хвороби, тож його госпіталізували.

Його дружина зараз знаходиться в ізоляції у власній квартирі. “На пульсі” з нею зараз лікар, до якого вона має звернутись одразу після появи симптомів.

Хворий зараз знаходиться в госпітальній базі. Його стан у нормі, але є лихоманка і сухий кашель. “Його можна було не госпіталізувати до лікарні, а надавати медичну допомогу на дому, але оскільки це перші випадки і наше завдання локалізувати та унеможливити поширення, то ми ізолювали його”, — заявив Віктор Ляшко.

Отже, відтепер і вся Україна тримає руку на пульсі.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 127 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 566 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1039 0