Новини з 1996 року

Перший віце-мер Віктор Калашник. КРЕМЕНЧУК КРАЩЕ ЗА ВСІХ НА ПОЛТАВЩИНІ НЕ ВИКОНАВ МОБІЛІЗАЦІЙНИЙ ПЛАН

kurilov 04 серпня 2015 15:08 866 0

Компанія призову в ряди ЗСУ по 6-ій хвилі мобілізації на Полтавщині  провалена скрізь, але у Кременчуці невиконання є кращим,  ніж в інших районах Полтавської області. Зокрема, середня цифра по Полтавщині виконання чергової хвилі мобілізації складає 15 відсотків. У Кременчуці – 23%.

Про те, що Полтавщина не виконує плани, а для Кременчука – плани з мобілізації завищені, ЗМІ розповів перший заступник міського голови Віктор Калашник.

«Слід розібратися, чому кременчуцькі плани більші полтавських, хоча в Полтаві живе більше мешканців», - зазначив кременчуцький градоначальник.  Інше, на чому він зупинився, що навряд чи є тактовним, – кількість загиблих в АТО. У Кременчуці -  26 загиблих героїв. У Полтаві - п’ятеро. Тобто  Кременчук не знаходиться осторонь у справі захисту України.

«Нещодавно в міськвиконкомі відбулася спеціальна нарада, де ми намагалися допомогти військовому комісару знайти спільну мову з керівниками підприємств. Але за мобілізацію у місті відповідає військовий комісар. Міськвиконком тут може лише посприяти», - додав перший заступник міського голови Кременчука.

О.Курилов

Теги: Полтавщина

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись