Новини з 1996 року

Перший віце-мер Пелипенко і його зачинені туалети на Амсторі. Громадяни і міжміські перевезення

Олександр Курилов 22 серпня 2019 11:24 1369 0

Мешканці Кременчука вимагають у місцевих чиновників відкрити туалети на новому міському «автовокзалі», або стоянці міжміських маршрутних таксі, що біля торгового центру «Амстор».

Це соціальні мережі нашого міста, де жителі просять відповісти на таке запитання.

«Хто знає, кому належить стоянка маршрутних таксі? Проблема з туалетами, безпосередньо перед поїздкою туалету не знайти. Маршрутники кажуть, що туалету немає, хоча на території стоянки стоять їх два. Як бути людям, які їдуть далеко та ще й з дітьми?" - запитує мешканка міста Тетяна, яка зіткнулася з цією проблемою.

Кременчужанку цікавить, чия взагалі ця стоянка відправлення маршрутних таксі й усе, що знаходиться на її території, бо тут забули про пасажирів.

Звісно, що цікаві коментарі дописувачів Фейсбуку, коли одні зазначають, що з дому на перший рейс маршрутки слід виходити завчасно. Інші - що в самому торговому центрі «Амстор» туалети не працюють і взагалі торговий центр уночі зачинений.

Підсумок обговорення один – якщо організували такий «автовокзал» у центрі міста, то мають подумати й про людей.

А от чому про людей не думають – на це питання найкраще може відповісти перший заступний міського голови Володимир Пелипенко.

Бо стоянка міжміських маршрутних таксі з єдиним кіоском, хоча таких за рішенням міськвиконкому має бути три, – близька до нього, як ні до кого в Кременчуці більше.

І мова тут про родинний бізнес першого віце-мера Володимира Пелипенка та брата його дружини, який цим бізнесом займається. Як займається – про це жителі Кременчука повідомляють.

Зрозуміло, що в цій справі є прохання до кременчуцького чиновника. Воно таке: якщо вже Володимиру Пелипенку (його рідним) міськвиконком Кременчука віддав без конкурсу територію стоянки міжміських маршрутних таксі в оренду, якщо тільки йому, тобто рідному брату його дружини, дозволено в цьому місці поставити три кіоски, то було б правильно, якби цей чиновник, а гроші для цього в нього є, збудував би тут безкоштовний громадський туалет.

Не можна просто так наживатися на людях, не даючи нічого натомість.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 491 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 610 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1110 0