Новини з 1996 року

Перший віце-мер Пелипенко лобіює. Депутатам міськради пропонують продати приміщення в центрі Кременчука

Олександр Курилов 24 листопад 2016 12:34 1440 0

Депутатам Кременчуцької міської ради пропонують продати частину приміщень, аби ті не висіли на плечах мерії й у чиновників було менше думок про їх утримання.

Це чергова сесія міської ради та питання, які виносяться на розгляд депутатів для їх затвердження. Серед того, що пропонується продати, – це старі будівлі   в центрі міста, які нині знаходяться в оренді управляючої компанії «Добробит» і мова тут про стару майстерню колишнього ЖЕД №5, що біля стадіону ПАТ «Кредмаш».

Ще у переліку – така ж стара будівля гаражів, що біля міського управління поліції на вулиці 29 Вересня. Інше  –  вже відремонтоване приміщення колишнього художнього салону, що на бульварі Пушкіна.

Лобіює питання продажу особисто перший заступник міського голови Кременчука Володимир Пелипенко.

Початкова ціна, а все пропонується продати на аукціоні за 2200 гривень за метр. Відповідно вартість колишньої майстерні на вулиці Гагаріна, яку продають двома частинами, складе 189 тисяч гривень та 494 тисячі грн. Загальна площа  в цьому місці, а мова йде про безпосередній центр Кременчука, – 310 квадратних метрів, до яких ще додасться прилегла територія.

Наскільки це багато чи мало в даному випадку? Слід сказати, що у депутатів немає єдиної точки зору з цього приводу. Однак думки тут – не надто позитивні. Той же голова бюджетної комісії міськради й депутат Плескун  підозрює чиновників у намірах продати дешево міську власність, але якою має бути ціна в цьому випадку, не уточнювалося.

Цікаві аргументи з цього приводу від першого заступника мера Володимира Пелипенка, який обстоює цю справу заявою самих орендарів та законами про малу приватизацію.

Протилежна точка зору від депутатів міськради – самі орендарі міських приміщень роблять усе, аби їх убити й викупити собі у власність міське майно, але вже дешево.

Яким буде прикінцевий результат суперечки – з’ясується вже на сесії міськради наступного вівторка.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1558 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1636 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1554 0