Новини з 1996 року

Перший тепловоз для ПАТ «КВБЗ» від General Electric вже майже у Кременчуці. Фото

Олександр Курилов 11 вересня 2018 17:27 3162 0

Тепловоз «Тризуб», перший з 225 для України, які надалі будуть складати на ПАТ «КВБЗ», вчора прибув у порт міста Чорноморськ, повідомляє прес-служба Крюківського вагонобудівного заводу. Далі ж «Тризуб» на спеціальній платформі доставлять у Кременчук,  де перші тридцять таких локомотивів остаточно складатимуть зі своїм внеском у 10 відсотків.

Як повідомляють на підприємстві  ПАТ «КВБЗ», «починаючи з 31-го тепловоза, планується вийти на максимальну локалізацію не менше 40 відсотків, тобто проведення більшості робіт в Україні, за винятком придбання силового агрегату й супроводжуючих його вузлів американської комплектації.

У цю орбіту зайде кілька десятків українських товаровиробників, які будуть поставляти вузли й деталі, починаючи від кондиціонера і закінчуючи системою пожежогасіння. Тобто угода з GE вигідна своєю перспективою, зокрема, для галузі українського машинобудування».

Слід додати, що супроводжувати процес збирання локомотивів у Кременчуці будуть фахівці з «Дженерал електрик», які разом з перекладачами та представниками служби охорони  своєї компанії вже приїхали до нашого міста.

Сам контракт на поставку та збирання в Україні американських тепловозів виконуватиметься частинами. Перша така – поставка та збирання 30 штук «Тризубів». Далі буде наступна частина - з 31-го по 225-ий тепловоз і буде укладено новий контракт.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1012 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2011 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2628 0