Новини з 1996 року

Перший пішов: воїн АТО оприлюднив на Фейсбуку дані маршрутника - порушника

Андрій Михайленко 20 листопад 2015 09:24 999 0

Окрім автоперевізників, критикою пройшлись по начальнику транспортного відділу виконкому Руслану Івашині, котрий замість проблем учасників АТО вирішив переключити увагу, як вважають, на другорядне питання щодо Інтернету в громадському транспорті.

"Мене не престають дивувати наші чиновники! Точніше, я сказав би, що вони - навряд чи наші! Сьогодні Івашина на підйомі! (який, як зазначає Лебеденко, в пріоритет ставить забезпечення появи інтернету в маршрутках міста.  - Ред.)",  - зазначено Фейсбуці.

Згідно даних , які оприлюднив учасник бойових дій Андрій Лебеденко, вчора, близько 20:00, водій маршрутного таксі № 20 всупереч закону відмовився безкоштовно провезти воїна АТО. 

"Ось казковий герой! Маршрут № 20. Час - 20.00. Номер Спрінтера ВІ 29 04 АА. Завтра поспілкуємось з власником маршруту!" - повідомляє пан Лебеденко.

 

 

Нещодавно ми повідомляли про наростання конфлікту між учасниками АТО та водіями маршруток, котрі незаконно відмовляють воїнам у безкоштовному проїзді.

З приводу вказаної проблеми нещодавно відбувався "круглий стіл" у гонтелі "Онтаріо", участь у якому брали представники АТО, начальник відділу транспорту Руслан Івашина та представники політичних сил, котрі пройшли до нової міської ради. 

 

 

Фото: Фейсбук

 

Теги: Підтримка оборониАТОПригоди Кременчукапідтримка воїнів АТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 264 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 549 0
«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО 240 0