Новини з 1996 року

Перший пішов. ПАТ «КВБЗ» перерахувало тарифи на тепло через подорожчання газу. Плюс 17,5 відсотків

Олександр Курилов 06 листопад 2018 11:22 254 0

Адміністрація ПАТ «КВБЗ», у чиєму віданні перебуває ТЕЦ вагонобудівного заводу, оголошує про майбутнє подорожчання тепла, яке виробляється для мікрорайону Раківка.

Мова йде про збільшення вартості тепла, яке купує комунальне підприємство «Теплоенерго» в ТЕЦ ПАТ «КВБЗ».

Зміни ж такі.

Якщо раніше вагонобудівний завод продавав комунальному підприємству тепло за лічильником, виходячи з вартості  1059, 54 грн за  одну гігакалорію без ПДВ,  то відтепер тепло подорожчає до 1245,15 за ту ж гігакалорію й теж без ПДВ.  

Далі ж слід сказати таке.

Із 17 листопада КП «Теплоенерго»  вводить нові тарифи на тепло та гарячу воду для мешканців Кременчука, але запроваджуються вони ще за старими цінами купівлі тепла в ТЕЦ ПАТ «КВБЗ».

І з 17 листопада абоненти житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії платитимуть 1 689,46 грн/Гкал.

Для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії вартість тепла складе 44,83 грн/кв. м.

Вартість гарячої води - 99,13 гривень за 1 кубічний метр.

І питання, яке тут постає, – одне.

Услід за оголошенням про підвищення тарифів на ТЕЦ ПАТ «КВБЗ» для комунального підприємства «Теплоенерго», знаючи наших комунальників і  керівництво міста, як швидко наші чиновники зроблять усе, аби в найкоротший термін перекласти нове подорожчання на мешканців міста - абонентів КП «Теплоенерго»?

До того ж це неповне майбутнє подорожчання.

Зокрема, свої тарифи з постачання тепла та води через збільшення вартості газу саме «Теплоенерго» ще не перераховувало.

І так само поки що не оприлюднювали свої наміри збільшити тарифи на тепло через подорожчання газу представники Кременчуцької ТЕЦ, які також продають тепло комунальній прокладці «Теплоенерго».

Поки що з оприлюднених у міськвиконкомі намірів можна сказати одне – щось не так з оприлюдненими розрахунками.

За тим, що було відомо раніше, – тепло має подорожчати на 16,5 відсотка, але в Кременчуці ця цифра більша загальноукраїнської. Чому так – з цього приводу жодних пояснень.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись