Новини з 1996 року

Перший і останній приклад. ПРОГРАМА КАБМІНУ З УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ ОСББ ДІЄ ТІЛЬКИ У КРЕМЕНЧУЦІ

Олександр Курилов 28 жовтня 2015 14:19 1132 0

Кременчук залишиться єдиним містом в Україні, з таким же єдиним прикладом утеплення одного будинку, яким керує об’єднання співвласників багатоповерхівки і яке втілюється у життя за сприяння урядової програми утеплення ОСББ за кредитні кошти.

Про те, що широко розрекламована урядова програма виділення кредитів для втілення в життя енергозберігаючих технологій діє тільки в одному прикладі й тільки у Кременчуці й ніде більше в Україні, репортеру розповіли у міськвиконкомі.

За тим, що відомо, загалом одразу три керівники ОСББ нашого міста планували втілити в життя програму енергозбереження, однак після підрахунків та розподілу витрат на всіх учасників ОСББ бажаючі утеплюватися кудись зникли. Куди саме - ніхто не знає.

Однак відомо лише про зміст єдиного прикладу втілення у життя програми уряду з енергозбереження – учасники ОСББ  планують поставити індивідуальний тепловий пункт. Для цього всі мешканці будинку, які об’єднані в ОСББ, взяли кредит на суму 244925 гривень. Вартість самого теплового пункту – за 315 тисяч грн.

У державному банку громадянам компенсують 40 відсотків вартості матеріалів – 97600 гривень. Решту доведеться віддавати самим учасникам ОСББ, однак ці кошти буде включено у вартість сплати за комунальні послуги.   

 

Теги: Енергозбереження

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 428 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1159 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 860 0