Перший матч на реконструйованому "Айсбергу" став переможним для наших хокеїстів. ФОТО

Валерія Макряшина 19 січня 2018 09:15 382 0

У Кременчуці відбувся перший матч Української хокейної ліги сезону.

Після реконструкції льодової арени "Айсберг" кременчужани зустрілися з "Вовками". Підопічні Олександра Савицького впевнено виграли 7:3, і з 47 очками після 26 ігор ідуть на третьому місці в турнірній таблиці. Про це повідомляє прес-служба команди.

Уже на старті матчу наші хокеїсти змогли відкрити рахунок зусиллями Антона Бойкова, який відправив шайбу в сітку воріт Гордюшина. На 14-ій хвилині закинутою шайбою відзначив повернення на лід інший форвард "Кременчука" - Гліб Кривошапкін, а під завісу періоду рахунок збільшив Богдан Наливайко.

Кременчужани продовжували атакувати, і вже в другому періоді змогли закинути ще двічі - відзначилися Дмитро Чернишенко і кращий захисник УХЛ у грудні Владислав Грицких.

Після п'ятої пропущеної шайби "Вовки" завелися й почали вести атакувати більш активно - відступати вже було нікуди. Спочатку закинув шайбу Максим Омельченко, а через 20 хвилин чистого ігрового часу "Вовки" скоротили розрив до двох шайб - по одному голу собі в актив записали Олексій Овчинников і Михайло Шахов.

За дві хвилини до кінця матчу у воротах ХК "Кременчук" дебютував Артем Калашник.

Статус-кво матчу був повернутий на 59-ій хвилині матчу, коли одну за однієї шайби закинули форварди "Кременчука" Севастян Карпенко і Гліб Кривошапкін.

Таким чином, "Кременчук" зміг завоювати три очки в першому матчі сезону на "Айсбергу" і з хорошим настроєм продовжує підготовку до матчу з "Донбасом", який відбудеться вже у неділю, 21 січня.

Початок гри о 18:00. Вхід вільний.