Перша перемога БК «Кремінь» у новому сезоні

Ксенія Омельченко 01 жовтня 2016 16:57 566 0

Учора наша команда у важкому протистоянні здолала опір "Волиньбаскет".

Гра закінчилася з рахунком "Кремінь" – "Волиньбаскет" – 70:67 (24:23, 14:11, 16:18, 16:15).

Хід гри:
Гості впевненіше розпочали поєдинок, змусивши тренера господарів всередині чверті брати тайм-аут. Це допомогло вирівняти становище і мінімально виграти 10-хвилинку. Далі вже господарі намагалися відірватися, що змусило вже приймати гостей у другій чверті свій перший тайм-аут.

На якийсь час у третій 10-хвилинці здалося, що "Кремінь" таки дотиснув суперника. Після результативних зусиль Шостухи перевага господарів сягнула 10 очок. Однак Дейна у відповідь скоротив відставання до мінімуму.

Тому все повинно було вирішитися у заключній чверті, інтрига в якій зберігалася до останнього. Майже за хвилину до сирени Тимощук триочковим скоротив відставання лучан до трьох очок. У відповідь Ясиненко триочковим знову збільшив перевагу господарів до шести. Алфьоров реалізував лише два з трьох штрафних. І в наступній атаці він же скоротив відставання волинян до двох очок. Він же мав шанс врятувати свою команду за три секунди до сирени, однак втратив м'яча за межі майданчика на половині господарів.

На сайті команди також повідомляють, що наступний матч Суперліги Парі-Матч "Кремінь" зіграє вдома 7 жовтня проти "Дніпра".