Новини з 1996 року

Перша міська поліклініка зустріне Новий рік без туалету, але з кріслом, як у Конституційному суді

Ксенія Омельченко 20 грудня 2018 14:30 740 0

Відтепер мерія Кременчука може не допомагати медичному закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" фінансово, бо поліклініка, здається, і без допомоги має достатньо коштів для нормального і якісного функціонування.

Доказ цього - нещодавня закупівля медзакладом стільців. Точніше, як повідомляється з відкритих джерел, одного стільця. І навіть не стільця, а коричневого крісла Кінг Люкс з механізмом гойдання Anyfiх і обшитого комбінованою шкірою класу Люкс.
  

За це щастя поліклініка заплатила 7 579 грн дніпровській компанії ТОВ "АРТ - ПРОМ".

Зазначимо, що саме в цієї компанії купують стільці для Конституційного Суду України, для МК "Мистецький Арсенал", Управління справами Верховної Ради України. Навіть КП "Кременчукводоканал" одного разу купував у цієї ж фірми стільці, от тільки не за 7,6 тис грн, а лише за 1 тис. грн. 

Тож для поліклініки це, певно, здобуток і перемога. От тільки кременчужани зазначене крісло, мабуть, ніколи не побачать. Натомість вони мають нагоду побачити та скористатися іншим "кріслом" - у вигляді аварійного туалету. Увагу до нього у вересні цього року привернули учасники кременчуцької ГО "С14".
 

- Ми обіцяємо, що ця кімната буде в жахливих снах відповідальних за її аварійність людей, допоки з персоналу та хворих не перестануть знущатися і зроблять гідну санітарну кімнату в місці, де лікують людей, а не тварин, - писали активісти.
 

Читайте також: У мережі показали жахливий санвузол Першої міської поліклініки

Кременчужани тоді вважали, що в поліклініки просто немає коштів, щоб привести до ладу приміщення. Але, як бачимо тепер із закупівель, усе в поліклініки є і буде добре.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1003 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1858 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 861 0