Новини з 1996 року

Перша хвиля не закінчилася, а друга вже почалася. Коронавірусу сподобався наш транспорт і черги?

Олександр Курилов 30 червня 2020 19:49 490 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький повідомляє одразу про два нові випадки захворювання на коронавірус, які було зареєстровано сьогодні, 30 червня,  під час дослідження ПЛР-тестів, взятих у контактних осіб за вихідні.

За тим, що розповідає мер міста, – «сьогодні в Кременчуці зареєстровано два нові випадки коронавірусної хвороби. Захворіли жінка 66 років та чоловік 30 років.

Стан їхнього здоров‘я лікарі оцінюють як задовільний, вони перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейного лікаря. Епідеміологи встановлюють коло контактних осіб та можливі шляхи інфікування.

Ще від міського голови - інформація про загальну кількість хворих. «Одна пацієнтка сьогодні одужала від коронавірусної хвороби, що підтверджено негативними ПЛР-тестами. На стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька» перебувають 3 пацієнти з підтвердженим COVID-19, ще 4 пацієнти лікуються амбулаторно», - зазначає Віталій Малецький,  який, однак, не висловлює версій стосовно того, де могли підхопити вірус нові хворі.

Про те, що в нашому транспорті, якого неймовірно мало, можна підхопити не тільки коронавірус, мер Малецький чомусь сором’язливо  не згадує.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 434 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 391 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 439 0