Новини з 1996 року

Перші кроки до професійної кар’єри

pplus 03 липня 2019 08:50 1298 0

ПТУ тільки для невдах – це один із найбільших освітянських стереотипів сучасності. Натомість молоді кваліфіковані робочі руки - зараз у дефіциті.

Наразі складно знайти більш необхідну справу, ніж допомога молоді в здобутті професійної освіти.  Саме цим займається Регіональний центр професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука, заклад нового типу, який створений у січні 2017 року в м. Кременчуці на базі трьох ПТНЗ: Кременчуцький професійно-технічний ліцей нафтопереробної промисловості, Кременчуцький професійний ліцей сфери послуг, ПТУ №6. Кожна зі структурних одиниць має свою славну історію. На вул. Приходька, 137 розміщені приміщення колишнього Кременчуцького професійного ліцею сфери послуг, який був реорганізований із СПТУ №29 та протягом майже 50 років готував фахівців для сфери обслуговування: кухарів, кондитерів, продавців, тісторобів, офіціантів, барменів, перукарів, візажистів, майстрів ресторанного обслуговування, адміністраторів. Багато випускників стали керівниками підприємств, товарознавцями, технологами, менеджерами, модельєрами.

Навчання здійснюється на базі 9 та 11 класів. Заклад має для підготовки кваліфікованих робітників даних професій обладнані навчальні майстерні, кабінети, лабораторії, відповідне комплексно-методичне забезпечення. Навчальний процес здійснюють висококваліфіковані викладачі й майстри виробничого навчання. Згідно з вимогами часу, після закінчення навчання випускники отримують атестат та диплом кваліфікованого робітника за двома професіями.

Учні закладу є постійними учасниками обласних та всеукраїнських конкурсів фахової майстерності, в яких неодноразово ставали переможцями.

Заклад освіти співпрацює як з місцевими підприємствами, так і з соціальними партнерами з інших регіонів, де здобувачі освіти ознайомлюються зі специфікою нових матеріалів, обладнанням, оволодівають сучасними виробничими технологіями та отримують заробітну плату. Традицією вже стала літня виїзна практика на базах відпочинку на узбережжі морів,  де діти набувають професійних компетентностей та мають змогу відпочити й оздоровитися.  

Під час навчання учні обов’язково отримують стипендію. За потреби здобувачам освіти надається гуртожиток.

А якщо ви мрієте про вищу освіту чи про підвищення кваліфікації, то випускники нашого РЦ ПТО №1 м. Кременчука мають пільги при вступі до ВНЗ.

Попит на кваліфікованих працівників у сфері ресторанного бізнесу, побутового обслуговування й торгівлі з кожним роком зростає, адже збільшується кількість ресторанів, барів та кафе, закладів торгівлі, салонів краси, перукарень.  Кожен найманий працівник повинен мати не одну кваліфіковану професію, щоб бути конкурентоспроможним на ринку праці для гарантії своєї матеріальної забезпеченості.

Тож чекаємо в нашому закладі освіти абітурієнтів, які хочуть зробити старт до своєї кар’єри!

Подробиці за посиланням  https://www.facebook.com/groups/271488320320682/?ref=bookmarks

На правах реклами

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 894 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1697 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 773 0