Новини з 1996 року

Перші ID-паспорти вже почали вручати, але скористатися ними можна не завжди і не всюди

Едера Бедьо 15 січня 2016 13:44 796 0

Кременчужани, які вже досягли 16 років і проживають в Автозаводському районі міста, можуть тепер отримати ID-паспорт, але не завжди ним скористатися. Про це сьогодні на апаратній нараді повідомила керівник Центру надання адміністративних послуг Тетяна Печериця.

Проблема ID-паспорта полягає в тому, що у місті, на жаль, поки що немає механізмів чи терміналів, які б зчитували з нього місце проживання та видачі документа громадянина України. Тому, аби документ був повноцінним, додатково треба отримувати довідку про місце проживання. Її можна безкоштовно оформити в ЦНАПі, але й вона легітимна лише місяць, тож поновлювати цю довідку, аби скористатися ID-паспортом, доведеться постійно. Тетяна Печериця зазначила, що приблизно у понеділок на Інтернет-порталі ЦНАПу з`явиться нова функція, завдяки якій цю довідку можна буде оформити в режимі онлайн, а потім уже прийти до ЦНАПу і забрати її. 

Підліткам, які досягли 16 років, такі документи наразі видають безкоштовно, а чи може решта людей їх отримати - питання відкрите, адже навіть ціни на ID-паспорт немає.

Теги: Життя КременчукаЦНАП КременчукПаспорти

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 248 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 611 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1350 0