Новини з 1996 року

Перейменувати парк "Ювілейний" на честь героїв АТО. Громадськість звернулася до Малецького

Андрій Рубан 16 січня 2016 11:05 1231 0

Як ми вже повідомляли раніше, учасника АТО призначили начальником департаменту праці та соціального захисту населення, який опікується і справами АТО. Так ось, уже перебуваючи другий день на своїй новій посаді, щоправда як громадський активіст, Володимир Поляков передав листа меру Кременчука від громадськості міста з проханням про зміну назви парку "Ювілейний" на честь Героїв АТО. 

Учора відбулися збори громадської організації ”Координаційний центр об’єднань ветеранів АТО, Збройних сил, інвалідів війни, учасників бойових дій, локальних конфліктів і миротворчих місій та волонтерів”. На зборах були присутні представники різних громадських об’єднань, які опікуються учасниками АТО та переселенцями. Також були волонтери, які допомагають захисникам, що служать на передових позиціях.

 

 

Головна тема обговорення громадських діячів - увіковічення пам’яті Героїв АТО. Учасники пропонували різні місця нашого міста, де можна створити меморіальний комплекс на честь героїв АТО. Зокрема парк Миру, Придніпровський та інше. 

Новопризначений начальник Департаменту праці та соцзахисту населення і лідер громадського об’єднання Володимир Поляков поділився проведеними дослідженнями щодо місця пам’ятного меморіалу. Таким місцем, за словами полковника в запасі, є парк "Ювілейний".

 

Володимир Поляков.

-   З цим місцем згодні і деякі представники влади. Тільки треба дотиснути громадою, щоб було зрозуміло, що це потрібно нашому місту. У працівників музею також немає законних заперечень щодо парку "Ювілейний", – зауважив Володимир Поляков.

Також керівник громадської організації зачитав лист–пропозицію, в якому йдеться про обґрунтування перейменування парку "Ювілейний" на честь Героїв АТО. У листі говориться, що це місце є оптимальним, так як є зручний під’їзд автомобільного транспорту, поруч Палац культури, де можна буди проводити заходи, присвячені пам’яті учасників АТО. Також у листі зауважили, що і студенти політехнічного університету можуть взяти шефство над новим парком. 

Сама ж назва парку і так підлягає зміні за антикомуністичним законом, так як була приурочена ювілею Жовтневої революції (парк "Ювілейний" назвали на честь 50 років Жовтневої революції. - Авт.)

- Наші діти, онуки будуть виховуватися на історії і цієї неоголошеної війни. Тому треба зважено оцінити потрібність у такому меморіальному комплексі і не поспішаючи та не затягуючи зробити все правильно, - сказав Володимир Поляков.

Учасники зборів одноголосно проголосували за те, щоб направити лист, який запропонував керівник громадської організації Поляков, меру Кременчука Віталію Малецькому.

 

Теги: АТОЗагиблі ГероїПідтримка оборониЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись