Новини з 1996 року

Перерахунок тарифів на екс-витрати. Мер Малецький та управляючі компанії. Суд і коментарі. Сьогодні

Олександр Курилов 09 лютого 2017 16:55 1001 0

Що хочуть у ЖРБС і «Добробиті»?

У Кременчуці приватні комунальники пішли в суд проти виконкому. І причина тут – тарифи.  

Кременчуцькі приватні комунальники вимагають перерахунку тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій, у чому їм відмовив улітку міськвиконком.

З цього приводу вони подали заяву до Автозаводського суду, засідання якого, однак, сьогодні не відбулося через відсутність представників мерії.

«Суд був, але на нього не з’явилися представники виконкому. Наші ж позовні вимоги такі. Було рішення виконкому,  в якому нам відмовили  в перерахунку тарифів на послуги з утримання тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій.

Ініційовано це двома найбільшими міськими управляючими компаніями. Причина такого кроку з нашої сторони - через збільшення зарплати та подорожчання. Сьогодні ми звернулися до суду, аби скасувати це рішення виконкому й зобов’язати міськвиконком зробити перерахунок тарифів», - таке пояснення судового розгляду від керівника управляючої компанії «ЖРБС» Олександра Бондаренка.

Як коментує все мер Віталій Малецький?

Управляючі компанії нашого міста – «Житлорембудсервіс» та «Добробит», які звернулися до Автозаводського районного суду з вимогою примусити міськвиконком перерахувати тарифи на ексвитрати, можуть досягти лише одного – аби це питання міськвиконком розглянув.

Це коментар міського голови Кременчука Віталія Малецького з приводу сьогоднішньої події – засідання Автозаводського районного суду, де мали розглянути відповідний позов приватних комунальників.

«Примусити підвищити тарифи рішенням суду точно не можуть, але мова, вочевидь, ітиметься про те, аби це питання було розглянуто», - така відповідь міського голови Кременчука з приводу суду, який мав відбутися з тарифного питання, але сьогодні не відбувся.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1108 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2110 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2726 0