Новини з 1996 року

Перепідготовка вчителів: Міносвіти запустило онлайн-курс з інклюзивної освіти

Ксенія Омельченко 19 травня 2018 11:01 705 0

Для вчителів початкової школи стали доступні всі модулі онлайн-курсу на освітній платформі EdEra. Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти та науки.

"На платформі EdEra відкрито останній модуль онлайн-курсу для вчителів початкової школи. Цей модуль присвячений інклюзивній освіті. Його розроблено з урахуванням побажань учителів, і за результатами моніторингу впровадження курсу частина лекцій подана в текстовому форматі. Відтак на сайті у вільному доступі можна переглянути всі модулі курсу", - йдеться в повідомленні.

Зараз на сайті доступні такі розділи програми перепідготовки: загальний огляд; організація класу; інтегроване навчання; методики викладання в 1 класі; нейропсихологія; інклюзивна освіта. 

У МОН нагадали, що після проходження останнього модуля слухачам потрібно буде скласти іспит. Усі, хто за результатами поточного, модульного та підсумкового контролю наберуть понад 60% результату, отримають безкоштовний електронний сертифікат.

Також онлайн-курс залишиться доступним і в подальшому, бажаючі зможуть пройти його як уперше, так і повторно в будь-який зручний час. Зареєструватися на курс та переглянути всі матеріали можна на сайті освітньої платформи EdEra.

Загалом на курс зареєструвалося понад 120 тис. слухачів. Він є обов’язковим для вчителів, які навчатимуть першокласників з 1 вересня 2018 року, і складається з дистанційного курсу та трьох очних сесій.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 449 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 666 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 693 0