Новини з 1996 року

Перемога! Мер Кременчука наскаржився Дмитру Вовку на «Полтаваобленерго». Захистив "Черкаситрансгаз"

Олександр Курилов 22 лютого 2016 16:41 1160 0

Надалі у ПАТ «Полтаваобленерго» будуть проблеми з вибиванням боргів,  які енергетикам заборгували кременчуцькі комунальники.

Інші проблеми, які виникнуть у ПАТ «Полтаваобленерго», стосуватимуться вже їхніх боргів перед газовиками. Це міський голова Кременчука Віталій Малецький минулої п’ятниці побував у столиці. В останній, серед іншого, він зустрівся з головою Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, – Дмитром Вовком.

Про зависокі тарифи для населення, підвищення яких знову планується з 1-го березня, наш мер не говорив. Але…

За словами мера міста Віталія Малецького, під час зустрічі було обговорено багато питань. Зокрема, про борги  енергетиків (Кременчуцької ТЕЦ) перед «Черкаситрансгазом».

«Наше завдання - аби питання якості послуг не позначалося на місті. Зокрема, мова про відключення комунальних підприємств», - пояснив зміст розмови між ним та Дмитром Вовком міський голова.

Втім яке відношення місто має до «Черкаситрансгазу» й чому виконком Кременчука вліз у суперечку між газовиками й енергетиками, – пан Малецький пояснювати не став.

Про що слід додати, так це про таке. Вочевидь, новий виток війни між виконкомом та енергетиками – вже не за горами.

З того, що оприлюднено на сьогоднішній апаратній нараді, – міський виконавчий комітет з 13 мільйонів гривень, які потрібно віддати за енергоносії, перерахував ПАТ «Полтаваобленерго» лише 400 тисяч гривень. Чому комунальні підприємства та підрозділи мерії не розраховуються вчасно за отримані послуги, хоча гроші для цього бюджеті є, – на нараді в мерії не пояснювалося.

Вочевидь, мова йде про штучний конфлікт між кременчуцькими комунальниками та постачальниками тепла й електроенергії, в якому заручниками мають бути мешканці міста. Й конфлікт цей розкручується з небаченою швидкістю.

Погано лише одне – мер Кременчука відстоює інтереси лише «Черкаситрансгазу». Але при чому тут кременчужани у цьому корпоративному конфлікті, в який вліз наш градоначальник і що, окрім підвищення тарифів на електроенергію з 1 березня, дає їхня війна всім нам?

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаВіталій Малецький

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 669 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1079 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1531 0