Новини з 1996 року

Перемога! Кременчук увійде в Книгу рекордів України. У нашому місті - найбільше вигрібних ям

Олександр Курилов 11 жовтня 2019 10:35 922 0

Кременчук увійде в Книгу рекордів України й однозначно назву нашого міста впишуть десь золотими буквами. А де саме – вирішуйте самі.

Це останні повідомлення про досягнення міського життя, які мають назву «Про організацію проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Кременчука».

Але зміст досягнень не в майбутньому конкурсі, який традиційно завершиться великим скандалом через апетити наших чиновників. Зміст - у конкурсній документації, яка розкриває досягнення нашої міської влади. А досягнення там такі.

Перше – в нашому місті нараховується 1362 багатоповерхових будинків, у яких живуть 150146 жителів. Але в 306 таких будинків відсутнє централізоване водопостачання, а в 379 – немає централізованого водовідведення, або каналізації, яку громадянам заміняють вигрібні ями.

Але й це ще не все. Крім багатоповерхових будинків, у Кременчуці є 16513 одноповерхових будинків. У них проживають іще 46668 жителів.

У підсумку обліку комфортних умов проживання – у 16074 цих будинків немає каналізації, яку тут теж заміняють вигрібні ями, а, крім каналізації, у 8281-му одноповерховому будинку також немає централізованого водопостачання.

Тобто ці люди п’ють воду з колодязів, які є в приватному секторі. Вода в них переповнена нітратами і її в жодному разі не можна пити вагітним.

Загалом, якщо проігнорувати, що надворі 2019 рік, можна було б сказати – Бог з ним, бо вигрібні ями як були обличчям Кременчука 400 років тому, такими й залишаються, бо мало що змінилося.

Але це не найкращий аргумент, якщо порівнювати наше місто з сусідніми районами, де все-таки цю проблему вирішують – роблять каналізацію, для чого укладають пластикові труби великого діаметра методом горизонтального буріння. При цьому всі дороги залишаються цілими.

Але це сусідні райони навколо нас. У Кременчуці ж усе простіше – в нас тільки свята, вигрібні ями й більш нічого.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1237 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1890 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2388 0