Перемога: ХК «Кременчук» у гостях обіграв «Дніпро»

Валерія Макряшина 04 жовтня 2018 14:11 244 0

Шостий тур чемпіонату Української хокейної ліги в Херсоні відкрили лідери турнірної таблиці «Дніпро» та «Кременчук».

Статус лідерів поточного розіграшу УХЛ команди підтвердили зі стартових секунд поєдинку, гостро атакуючи ворота один одного.

Однак дуже надійна гра голкіперів Олега Петрова (який, до слова, став кращим воротарем вересня) і Микити Гордюшина не дозволила жодному з клубів відкрити рахунок у стартовій двадцятихвилинці.

Нулі на табло протрималися аж до середини другого періоду, коли Владислав Грицких реалізував кількісну перевагу своєї команди і розпечатав ворота Олега Петрова. Через 10 хвилин у воротах Микити Гордюшина відзначився екс-кременчужанин Олексій Янішевський, зрівнявши рахунок.

У третьому періоді "городяни" знову змогли вийти вперед завдяки точному кидку Владислава Бєльського, але вже через хвилину Ілля Декало зрівняв цифри на табло. Але до кінця третього періоду вболівальники так і не побачили закинутих шайб. Ця ж ситуація повторилася і в овертаймі, де голкіпери команд тримали на замку свої ворота.

Доля зустрічі вирішилася тільки в серії післяматчевих кидків, коли кременчужани все-таки виявилися сильнішими і, тричі пробивши Олега Петрова, вирвали перемогу в херсонської команди.

Вирішальний точний кидок зробив капітан Тимур Гриценко.

Таким чином «Дніпро» зазнав першої поразки в сезоні, але з 16 очками залишається на першій сходинці в турнірній таблиці, а «Кременчук» з 14 балами закріпився на другому місці.

Нагадаємо, що завтра, 5 жовтня, в рамках шостого туру УХЛ о 18:20 в Харкові зустрінуться МХК «Динамо» і «Донбас», а о 18:45 «Білий Барс» прийме «Льодяних Вовків».

Наступний поєдинок ХК «Кременчук» зіграє знову в гостях - 7 вересня в Києві проти «Льодяних Вовків». Початок матчу о 13:30.

«Дніпро» - «Кременчук» (0: 0, 1: 1, 1: 1, 0: 0, 0: 1)

Шайби: 0: 1 Грицких (Кисельов, Толстушко, - більш.), 29:45; 1: 1 Янішевський (Коляда, Білоусов), 37:01; 1: 2 Бєльський (Савченко-больш.), 45:05; 2: 2 Декало (Коляда, Янішевський - більш), 46:44; 2: 3 Гриценко - вирішальний кидок.

«Дніпро»: Петров (Сурканов); Білоусов - Декало, Афанасьєв - Пугачов, Сірченко - Шпак, Матусевич - Будько; Янішевський - Коляда - Бондаренко, Золотухін - Коваленко - Жвачкін, Макарицький - Мацейко - Найдьонов, Тимченко - Целогородцев - Брага.

«Кременчук»: Гордюшин (Петленко); Толстушко - Грицких, Севрюгін - Бєльський, Горлушко - Бойових, Савицький; Тютченко - Красильников - Шиманський, Савченко - Гриценко - Ворона, Кисельов - Фурса - Зайцев, Поліщук - Кривошапкін - Гончаров.