Новини з 1996 року

Перекрити блокпостами Крюківський міст й відокремити Кременчук від України. Сесійні заяви сьогодні

Олександр Курилов 04 квітня 2017 11:33 578 0

Депутати  Кременчуцької міськради від відомої партії «Батьківщина» вимагають від мерії поставити спеціальні блокпости на мосту, аби перекрити рух транзитного автомобільного  транспорту.

Це скандальний депутат міськради Головач оприлюднив своє депутатське звернення, зміст якого: відгородити Кременчук від України, бо у нашому місті дуже образилися через крах мостових мрій.

За словами депутата міськради, мова про таке.

«Вимагаємо негайно закрити міст для проїзду транзитного транспорту, створити міську експедиційну службу, всі міські вантажі супроводжувати цією експедиційною службою й перекрити рух транспорту спеціальними блокпостами», - зазначив кременчуцький обранець.

Цікаво, що сам запит депутати після заклику мера підтримали.

Однак погрози урядовцям про створення блокпостів на мосту з тексту викинули.

Що буде наступного разу в такому ж зверненні, а достеменно -  новий міст через Дніпро у Кременчуці , через що депутати впадають в істерику, насправді ніхто не будуватиме, – невідомо.

Втім якщо вже депутати Кременчуцької міськради взялися за створення блокпостів для перекриття руху автомобільного транзитного транспорту, то, певно, на наступній сесії депутати вже зупинятимуть й транзитний залізничний транспорт теж. Далі ж, мова піде про все, що літає над Кременчуком.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись