Новини з 1996 року

Передвиборчий "чорний піар" заполонив Кременчук. Спостерігачі фіксують порушення

Валерія Макряшина 12 липня 2019 12:05 490 0

Спостерігачі ОПОРИ фіксують розповсюдження друкованої агітаційної продукції з ознаками «чорного» піару проти партій «Голос», «Сила і честь» та «Слуга Народу».

Як повідомляється на офіційному сайті спостерігачів, поширюється друкована продукція в межах трьох округів Полтавської області – в Полтаві, Нових Санжарах та Кременчуці (округ №146).

Вчора, 11 липня, в Кременчуці спостерігачі ОПОРИ зафіксували розповсюдження газети «Голос Кременчука», в якій міститься інформація про начебто приналежність кандидата-самовисуванця в 146 виборчому окрузі Олега Савченка до партії «Голос».

Газета складається з восьми сторінок. 

 

 

 

У газеті міститься інформація про візит Святослава Вакарчука до Кременчука з презентацією партії «Голос», передвиборчі обіцянки Олега Савченка, а також публікації з ознаками «чорного» піару проти представників «Слуги Народу» та кандидата-самовисуванця Юрія Шаповалова. Замовником газети вказано кандидата в народні депутати Олега Савченка.

Натомість офіційним кандидатом від партії «Голос» у 146 ВО є Ростислав Зауральський.

 

Як повідомили ОПОРІ представники партії «Голос» на Полтавщині, вони звернулися до правоохоронних органів. 

«Ця газета нічого спільного, крім фотографій Святослава Вакарчука, з нашою агітаційною продукцією не має. Ми додали ці матеріали до нашого звернення в поліцію, яке зробили ще раніше. Наразі відкрите кримінальне провадження.

10 липня ми намагалися зустрітись із Олегом Савченком, призначили зустріч, запросили журналістів.

Проте він на неї не з’явився, а в телефонній розмові повідомив, що в нього зламалось авто. На пропозицію приїхати на таксі за наш рахунок він відмовився», – повідомила координатор партії «Голос» у Полтавській області Юлія Городчаніна.

Згідно з частиною 10 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів» забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію - суб'єкта виборчого процесу або про кандидата в депутати, недостовірний або наклепницький характер яких встановлено у судовому порядку.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1015 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1884 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 876 0