Новини з 1996 року

Передовики. Мер Кременчука Малецький та його заступники відзвітували про зарплати у вересні 2018

Олександр Курилов 09 листопад 2018 12:20 549 0

Кременчуцькі чиновники – міський голова Кременчука Віталій Малецький та його заступники - отримують заробітну плату більшу, ніж Прем’єр України Володимир Гройсман.

Причому – більшу набагато. Це наші колеги з «Кременчуцької газети» отримали відповідь на свій запит про розмір зарплати мера Кременчука та його заступників. Запит вони писали ще на початку жовтня, а відповідь отримали вчора й вона така.

Отже, найбільше коштів у вересні отримала заступник міського голови з питань медицини та освіти Ольга Усанова.

Їй нарахували 75 тисяч гривень. І в цій сумі найбільше – матеріальної допомоги на оздоровлення - 34713 гривень. Далі відпускні 22793 грн, 7282 – надбавка та 5219 гривень – премія.  До виплати після відрахування податків -  59516 грн.

Наступний у переліку – перший віце-мер Кременчука Володимир Пелипенко.  Йому нарахували зарплату 69 тисяч гривень, і найбільша сума в нарахуваннях – матеріальна допомога на оздоровлення – 32981 гривень. Ще є відпускні – 10245 гривень, 8763 гривні – це премія й 8755 грн – надбавка.

Далі в рекордсменах – віце-мер з будівництва Дмитро Кравченко. Його зарплата – 60519 гривень, з яких 30547 гривень – на оздоровлення.

А от наш мер Віталій Малецький у повну відпустку в серпні не ходив, тому він отримав заробітної плати 45177 гривень. Але наш мер не спав, не дрімав, а засукав рукава та працював. Десь працював. Тому й розмір премії в нашого міського голови найбільший – 12903 гривні. Інше – це надбавка 15004 гривні та частково відпускні – 7866 гривень.

Непогану премію також отримав заступник мера Кременчука Валерій Декусар. Це 8236 гривень, яку, слід так розуміти, виплатили за те, що Крюківський  міст був три місяці без асфальту, а всього розмір зарплати віце-мера складає 42 тисячі гривень.

Загалом у списку тих, хто непогано влаштувався, є ще віце-мери Неїленко та віце-мер Проценко й слід сказати, що в них теж усе добре.

Далі ж просто про мораль. А вона така: рахувати чужі кошти – це погана звичка. Але мер та його заступники  отримують зарплату з наших податків, тож оцінювати, чи відпрацьовують вони свої кошти, ми можемо без жодних нарікань.

А от як саме наш мер та його команда відпрацьовують свою зарплату, ми бачимо по наших тарифах, які є рекордними в Україні.

Ми бачимо це по наших маршрутках, куди щоранку набиваємося, як в останній день, ми бачимо це по харчуванню дітей у дитячій лікарні, яких годують кашо-супом…

Ми бачимо це по хворих, які лежать у коридорах лікарень, і по коштах, які виділяють на ту ж матеріальну допомогу, але не заступникам мера Малецького, а пересічним кременчужанам.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 301 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 316 0
Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти. ФОТО 419 0