Новини з 1996 року

Перебудувати Амстор в Палац Спорту вимагають кременчужани

Марина Баніт 20 лютого 2017 17:16 1549 0

Кременчужанин знає, як помирити вічно ворогуючі сторони конфлікту за володіння торговим центром «Амстор».

Дійсно, і як усім у голову таке раніше не прийшло? Якщо ніяк не помиряться, то треба відібрати приміщення, щоб ганяти там м'ячі. 

Мешканець міста Іван Корсак пропонує перебудувати існуючий об'єкт у сучасний Палац Спорту. На його думку, місто потребує побільше гандболу, баскетболу, волейболу, а також більше видовищ, конференцій, форумів.

Пан Корсак звертається до мера з петицією:

«Через невиконання інвестиційних зобов'язань розірвати договір з орендарем земельних ділянок за номерами 5310436500:08:003:0975 та 5310436500:08:003:0976 (територія ТЦ "Амстор" та прилеглі ділянки) та перебудувати існуючий об'єкт у сучасний Палац Спорту з можливістю проведення змагань з ігрових видів спорту: баскетбол, волейбол, гандбол, футзал, хокей, а також передбачити можливість проведення музичних концертів та фестивалів (оскільки в місті немає жодного сучасного концертного майданчика), різноманітних форумів, конференцій та інших подібних подій».

Варто додати, що відібрати приміщення - не така й проблема.

Хто буде волейболити та баскетболити, проводити форуми та конференції у такій кількості, що Палац Спорту окупить себе, – не зазначається. Чому задля цих розваг малувато існуючих спортивних клубів, майданчиків, стадіонів, шкіл - не пояснюється. Тож лишається почекати, щоб побачити, скільки набере дана петиція підписів. Чи дійсно дана проблема має бути вирішена таким чином? Адже щось відбирати ніколи не було проблемою в нашому місті. 

Теги: Палац СпортуПетиції Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 368 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1107 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 811 0