Новини з 1996 року

Переїде з Кременчука? Нардеп Мовчан і його реклама приватизації Дніпровського «Трансмашу» в ФБ

Олександр Курилов 10 липня 2020 16:00 314 0

Кременчуцький нардеп Олексій Мовчан найближчим часом покине наше місто й переїде в сусідній Дніпро.

Причина – там у нього свої інтереси, які пов’язані як з бізнесом, так і з просуванням своїх фото в соціальних мережах.

Такий висновок – з платної реклами нашого нардепа в соціальних мережах сьогодні, яка поширюється серед 90 тисяч користувачів Фейсбуку у Кременчуці та прилеглих до нашого міста районах.

Загалом не було б дивним, якби нардеп від Кременчука та Горішніх Плавнів Олексій Мовчан рекламував у соцмережах свою роботу.

Зокрема, розповідав би громаді нашого міста, що ось він вирішив питання можливого відновлення роботи Кременчуцького сталеливарного заводу. Також непогано було б прочитати запевнення Мовчана, чи він очікує, що Укрзалізниця найближчим часом купить у крюківських вагонобудівників обіцяні пасажирські вагони, а міські шляховики, для яких знайшлися кошти у «Великому будівництві», відремонтують ще три-чотири вулиці.

Але, на жаль, нічого цього немає.

У рекламній статті про себе, за яку сам нардеп Мовчан і заплатив кошти, він пише про те, що ось буде приватизовано Дніпровський завод «Трансмаш», де ремонтують вагони та все інше, що стосується залізниці.

«Цілком підтримую такі дії уряду. Нам вже давно потрібні якісні зміни на краще» - такими пафосними висновками завершує нардеп Мовчан свою рекламу, прочитавши яку, починаєш міркувати, а що це було?

Зрозуміло, що у нашого нардепа корисних для людей справ насправді - мізер, а рекламувати себе потрібно.

Й звісно, що він не може сказати про себе нормальні речі на прикладі того ж Кременчуцького сталеливарного чи будь-якого іншого міського виробництва.

Й тому бідоласі-нардепу доводиться за свої гроші розповідати про Дніпро та тамтешній завод "Трансмаш", натомість мовчати про кременчуцькі підприємства чи виробництво в Горішніх Плавнях.

І, звісно, версія тут одна: нардеп Мовчан, який рік побув нардепом від нашого міста та Горішніх Плавнів, шукає собі новий прихисток, бо ми через вимогливість йому не підходимо.

Тому молодий чоловік і почав згадувати Дніпро й це не надто добре.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 964 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1799 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 829 0