Новини з 1996 року

Пенсії на Полтавщині виплатять за два дні

Валерія Макряшина 26 липня 2018 10:23 1181 0

У Полтавській області виникла затримка з виплатою пенсій за липень більше ніж на 10 днів.

У Головному управлінні пенсійного фонду України в Полтавській області пояснили, що незначне зміщення графіка фінансування пенсійних виплат виникло по всій країні:

Після 20 липня на Полтавщині, як і в усіх інших регіонах України, відбувається незначне зміщення графіка фінансування пенсійних виплат. Це зумовлено касовими розривами в надходженні єдиного соціального внеску, адміністрування якого здійснюють органи Державної фіскальної служби. Щомісячна потреба для виплати пенсій у регіоні з початку року підвищилася на 27 млн грн і в липні досягла 1127,2 млн грн. 25 липня на виплату пенсій спрямовано 988,1 млн грн. Відтак у повному обсязі профінансована потреба на виплату липневих пенсій через поштові відділення.

Згідно з наданою фондом інформацією, доставка пенсій завершиться до 28 липня. Зарахування сум пенсій громадянам, які отримують кошти через банківські установи, передбачено завершити 27 липня.

Органи Пенсійного фонду просять вибачення за тимчасові незручності у зв'язку з вимушеним зміщенням графіків фінансування виплати пенсій. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 413 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 703 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 873 0