Новини з 1996 року

Пекельна сусідка: на викинутому з вікна смітті кременчужанка не зупинилася

Валерія Макряшина 19 січня 2018 09:25 1523 0

Чи не кожному з нас знайома ситуація, коли в сусідів по багатоповерхівці в пізній час з'являється бажання насолодитися голосно увімкненою музикою.

Вдруге отримала штраф дівчина, яка 11 грудня, о 24.00, гучно слухала музику у своїй квартирі й цим не давала спокою сусідам. Однак терпіння їхнє не безмежне...

Учора, 18 січня, на засіданні адміністративної комісії її члени вже вдруге розглядали протокол, складений інспекторами патрульної поліції на 29-річну мешканку будинку №13 по вул. 29 Вересня. Поліцію викликали обурені систематичними "дискотеками" сусіди. 

Варто зазначити, що першого разу жінку оштрафували на 850 гривень за сміття, викинуте нею з вікна. Тоді в поясненні вона написала : "Не буду більше слухати гучно музику". Цього разу громадянка написала, що проживає в орендованій квартирі вже три роки, живе зі своїм хлопцем і що проблеми з сусідами таки є. Вину свою вона визнала і вкотре пообіцяла виправитися.

Не зважаючи на каяття та визнання провини, адмінкомісія вирішила оштрафувати жінку на 10 неоподатковуваних мінімумів (170 грн).

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1391 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2383 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3008 0