Новини з 1996 року

Педагогам Кременчука вакцин від грипу у 2018 році не вистачило. Вчителі хворітимуть разом з учнями

Альбіна Козлова 29 листопад 2018 10:45 385 0

На сьогодні в Кременчуці відзначається сезонне збільшення кількості хворих на ГРВІ, що є характерним для даного періоду року, кажуть кременчуцькі лікарі.

Захворюваність ще не досягла епідеміологічного порогу, адже наразі кількість захворілих на ГРВІ в місті нижча епідеміологічного порогу на 47% серед дорослого населення й на 35% серед дитячого. Проте кількість хворих поступово підвищується. 

Станом на кінець листопада в місті вже вакциновано 871 особу, з них: 367 медичних працівників, 42 робітників сфери послуг, 13 працівників освіти. Тобто всього 422 особам було проведено щеплення за рахунок бюджетних коштів, усі інші вакцинувалися за рахунок підприємств або за власний рахунок.

За словами чиновників, 871 особа - це один з найвищих показників кількості щеплень у Полтавській області.

Крім того, як зазначають у міськвиконкомі, щорічно з вересня міська влада закупляє ліки та вакцини для інфекційних та імунологічних відділень Першої міської лікарні ім. О. Т. Богаєвського, лікарні інтенсивного лікування "Кременчуцька" та Міської дитячої лікарні.

Однак тієї кількості вакцини недостатньо, аби зробити щепленням усім громадянам, які перебувають у групі ризику, тобто медичним працівникам, учителям, вихователям, працівникам сфери послуг та громадського транспорту, тому таким людям необхідно самим подбати про своє здоров`я.

Про що слід додати - насправді у 2018 році вакцин від грипу за кошти міського бюджету придбано найменше за всі роки,  й здається  в організаторів цієї справи для такого кроку були свої аргументи. Звідси й мінімальна кількість вакцин, придбаних для педагогічних працівників Кременчука.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 461 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1783 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2879 0