Новини з 1996 року

Педіатр з Кременчука стане регіональним тренером з ICPC-2 - МОЗ

Валерія Макряшина 30 жовтня 2018 09:40 720 0

34 терапевти, педіатри та сімейні лікарі пройдуть навчання і стануть тренерами з впровадження системи міжнародної класифікації первинної медичної допомоги (ІСРС-2) у своєму регіоні.

Загалом 240 учасників з 22 областей України надіслали заявки на конкурс з відбору лікарів-волонтерів, які стануть регіональними тренерами з ICPC-2, повідомляють у МОЗ.

Відбіркова комісія відзначила високий рівень мотивації усіх кандидатів та бажання допомагати колегам у впровадженні безпаперового документообігу та нової для України класифікації ICPC-2.

За результатами відкритого конкурсу регіональним тренером з класифікації ICPC-2 з Полтавщини стала педіатр з Кременчука Боровик Надія.

Після навчання регіональний тренер повинен провести серію тренінгів для лікарів у центрах, що надають первинну медичну допомогу, свого регіону згідно з планом і прозвітувати координатору проекту. У кожній області тренінги проводитимуть 2-3 регіональні тренери.

За результатами роботи регіональний тренер з ІСРС-2 отримає запрошення на конференцію, що відбудеться у Києві. Крім того, робота в тренерській команді буде перевагою при відборі оплачуваного стажування для лікарів первинної ланки в Польщі.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1239 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1896 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2400 0