Новини з 1996 року

Печально. У Кременчуці заступники мера-гуманітарії є, а допомогти дітям в організації - нікому

Олександр Курилов 30 січня 2017 12:26 793 0

 

Ігор Процько, організатор роботи з дітьми в міському управлінні освіти, який  у Кременчуці увесь час займається питаннями учнів і який є організатором міської «Армії добра», відповість за все.

Зокрема, за те, що дітей на захід «Армії добра» минулого тижня зі шкіл міста везли в Міській Палац культури автобусами, які не мали ліцензії на перевезення дітей.

Це запитання «Програми плюс» до міського голови Кременчука Віталія Малецького щодо нарікань батьків, які зауважують, що їхніх дітей набивали в автобус, як у діжку, аби довезти з Нагірної частини міста в Міський Палац культури для участі в освітянському заході.

Пояснення міського голови Віталія Малецького – в цьому випадку дітей перевозили автобусами, які не мають відповідної ліцензії, а тому будуть зроблені висновки аж до організаційних.

Пояснення заступника міського голови Кременчука з гуманітарних питань Ольги Усанової – сам захід проводився за ініціативою міського управління освіти, тобто крайніх шукатимуть там теж.

А заступник мера в цій справі участі не брала.

Якою буде міра покарання винним у цьому випадку – міський голова Кременчука не уточнював.

Втім, здається, організатору заходів – представнику міського управління освіти Процьку, який саму «Армію добра» у Кременчуці організував, – перепаде. І перепаде йому тільки через принцип – хто все робить, той за все і відгрібає.

Інакше б чоловіка підтримали, бо справи, які він робить, – корисні.

А так – коли репортеру «батьки Кременчука», які відповідають за гуманітарний напрямок роботи, кажуть, що вони ні при чому, то можна зрозуміти, до чого йдеться.

І головний висновок тут – усі ці інциденти з дітьми можна було б оминути, якби вже у міськвиконкомі хоч трішки допомогли в організації заходів тієї ж міської «Армії добра».

А так – у нас є два заступники міського голови з гуманітарних питань – Усанова та Проценко, у нас є цілий відділ міськвиконкому по роботі з молоддю, у нас є немале  управління культури, у нас є депутатська комісія з питань освіти. У нас усе є.

От тільки робити щось можуть: Процько як спеціаліст освітянського управління, Москалик – як керівник цього управління та директори шкіл, і то далеко  не всі.

І це печально.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись