Новини з 1996 року

Патогенне життя. У Кременчуці збільшать кількість щоденних ПЛР тестувань до 80. Вказівка уряду

Олександр Курилов 10 серпня 2020 14:15 302 0

В Україні збільшать кількість щоденних ПЛР тестувань до 30 тисяч  й відповідно вдвічі буде збільшено кількість ПЛР тестувань у нашому місті.

Сьогодні таких у нас проводиться від 20 до 40 щодня й цей показник слід буде підвищити вдвічі.

Відповідні висновки з майбутнього нашого Кременчуцького високопатогенного життя – з сьогоднішнього засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За тим, що розповів на засіданні Прем’єр-Міністр України Денис Шмигаль - до 15 вересня 2020 року кількість щоденних ПЛР-тестувань має збільшитися до 30 тисяч.

Також має бути запроваджена категоризація осіб, що тестуються.

«Нам потрібно обов’язково окремо маркувати тести представників Нацполіції, лікарів, учителів та деяких інших категорій працівників. Так ми зможемо отримати більш детальну статистику та розуміння, в яких категоріях хвороба поширюється швидше», — зазначив Глава Уряду, говориться в офіційному  повідомленні.

Далі ж про те, наскільки реально виконати вимоги уряду у Кременчуці. Й тут наш плюс – кременчуцька високопатогенна лабораторія не перебуває в системі лабораторних центрів України, однак є підрозділом Кременчуцького пологового будинку.

До того ж, останнім часом на цій лабораторії, а вона розрахована на невелику кількість тестів вдень,  навчилися заробляти гроші для невідомо кого за рахунок високих цін для населення.

Й зрозуміло, що уряд мав би оприлюднити кременчуцьким чиновникам пояснення, зокрема дати відповідь на запитання – як бути у нашому випадку.

Питання просте – у Кременчуці, де все поставлено на бізнесові рейки: громадяни платять за тести  по 1580 грн, й цими комерційними замовленнями лабораторія завантажена.

А от коли перевіряти в такому випадку громадян з підозрою на COVID-19 й  на якому обладнанні це робити?

І ці слова керівника уряду – «необхідно окремо маркувати тести … учителів, що вони означають, якщо до сьогоднішнього дня нам розповідали, що робити тестування педагогам непотрібно?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1013 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2012 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2629 0