Новини з 1996 року

ПАТ «Полтаваобленерго» попереджає – завтра щось таки меру Кременчука відключать

Олександр Курилов 09 лютого 2016 19:43 792 0

Адміністрація ПАТ «Полтаваобленерго» направила третій припис до міста, який стосується погашення боргів за енергоносії. Тож до існуючих – про можливе відключення руху тролейбусів, відключення підкачувальних станцій у багатоповерхівках, про що повідомили агітатори мера Малецького, додався третій.

Новий припис стосується погашення боргів за опалення у бюджетних закладах – загальноосвітніх школах.

Прохання з цього приводу до мера міста Малецького – погасити борги, інакше постачання тепла в школи міста буде припинено.

Твердження самого міського голови з цього приводу – він поки що не знає точних цифр боргів за тепло, але не виключено, що такі можуть бути з розрахунку фінансування бюджетних закладів у січні цього року – по 1/12 усіх річних витрат.

Про що слід додати – у Кременчуці енергетики з міської філії обленерго поки що й самі не знають, чи будуть вони завтра проводити показові відключення, про що вже повідомили КП «КТУ» й не тільки.

На думку депутатів міськради, з якими вдалося поспілкуватися репортеру,– таких відключень, поки не завершиться опалювальний сезон, у Кременчуці не буде взагалі.

Врешті-решт, це й зрозуміло – ніхто не буде відключати в морози підкачувальні станції чи тепло у школах.

Однак з рухом тролейбусів – тут для енергопостачальної компанії все простіше. Поставити над нею експеримент з відключення через борги мало що заважає.

Єдине сподівання, що у Кременчуці через відключення тролейбусів транспортний колапс узимку не настане, а свої вимоги адміністрація ПАТ «Полтаваобленерго» до мера Кременчука Малецького перенесе на літо. Влітку буде світло, тепло й ніхто не замерзне на переповнених  зупинках.

 

Теги: Кременчуцьке комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 113 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 279 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 559 0