Новини з 1996 року

ПАТ «КВБЗ» зробили заручником подорожчання проїзду пасажирів на залізниці

Олександр Курилов 02 грудня 2019 16:42 313 0

Укрзалізниця купить уже виготовлені на ПАТ «КВБЗ» пасажирські вагони, які з цього року стоять на запасних коліях підприємства.

Однак станеться це лише в разі подорожчання вартості проїзду пасажирських перевезень.

Про те, що багатостраждальні вагони, які в Україні виробляє ПАТ «КВБЗ» і які вже виготовлені, можливо, знайдуть свого господаря, повідомляє сайт Укрзалізниці.

«У разі індексації тарифів на пасажирські перевезення у 2020 році Укрзалізниця істотно оновить парк пасажирських вагонів. Зокрема, компанія планує придбати 26 нових вагонів на загальну суму 600 млн грн і близько 500 млн грн витратити на модернізацію ще 40 вагонів», - зазначено в сьогоднішньому повідомленні відомства.

Інше, про що говориться, - частину коштів на фінансування цієї інвестиційної програми – близько 700 млн грн – компанія розраховує отримати від індексації тарифів на перевезення пасажирів.

«Індексацію тарифів планується здійснювати поетапно – по 2% щомісяця з 1 березня по 31 грудня 2020 року в усіх категоріях вагонів, крім 1-го класу поїздів Інтерсіті+».

Також із приводу подорожчання ціни пояснення таке - востаннє пасажирські тарифи переглядалися восени 2018 року.

«Відтоді значно подорожчали суцільнокатані колеса для пасажирських вагонів (+64%), запасні частини до вагонів (+35%) та інша промислова продукція, необхідна для забезпечення пасажирських перевезень», - говориться в повідомленні залізничного відомства.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1273 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1940 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2489 0