Новини з 1996 року

ПАТ «КВБЗ» стягує з міськвиконкому Кременчука через суд 28,7 мільйонів. Все серйозно

Олександр Курилов 25 квітня 2018 17:34 280 0

Крюківський вагонобудівний завод вимагає у судовому порядку стягнути з комунального підприємства «Теплоенерго» 28,788 тисяч гривень, які підприємству заборговано за договором купівлі-продажу теплової енергії та гарячої води.

Підготовче засідання з цього приводу відбудеться в Полтавському господарському суді 3 травня.

І з того, що є сьогодні в стосунках між міськвиконкомом (міським головою Кременчука Віталієм Малецьким) та адміністрацією ПАТ «КВБЗ», домовитися в цьому випадку не вийде й вагонобудівний завод на свою користь стягне багатомільйонні борги з комунального підприємства.

Такий фінансовий удар означає, що гаряча вода зникне в усіх районах міста, які обслуговує комунальне підприємство – Крюків, Ревівка, Перший і Третій Занасип…

А початок цього скандалу – у намаганні генерального директора ПАТ «КВБЗ» Анатолія Шабали розібратися, чому головною будовою Кременчука у 2018 році є будівля нового архіву за 63 мільйони гривень, а не будівництво нової котельні на Раківці.

Тепер же – після цього суду в Кременчуці, здається, вже не буде ні нового архіву, ні нової котельні на Раківці, будівництво якої вимагають на ПАТ «КВБЗ».

Єдине, що буде, при тому, що бюджет міста не виконується, – суцільні борги й чиновники, які нічого не роблять у кабінетах міськвиконкому через безгрошів'я.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись