Новини з 1996 року

ПАТ «КВБЗ» спільно з львів'янами виборює виробництво трамваїв для Одеси. Тендер Європейського банку

Валерія Макряшина 13 серпня 2020 16:45 523 0

Консорціум в складі ТзОВ «СНУП «Електронтранс», ТзОВ «ЕлектронМаш» (Львів, концерн «Електрон») та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» (Кременчук) беруть участь у міжнародному тендері на постачання трамваїв в Одесу

Як повідомляє офіційна фейсбук-сторінка КП «Одесміськелектротранс», днями в Одесі відбудася процедура розкриття пропозицій від учасників міжнародного тендеру на постачання багатосекційних трамваїв. Цей тендер є складовою підпроекту «Магістральний трамвайний маршрут прямого сполучення «Північ-Південь», що реалізується в рамках проекту «Міський громадський транспорт України».

Зазначається, що проєкт фінансується за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку. За попередньою інформацією, кредит беруть на 20 років під 2% річних. 

Технічними умовами тендеру передбачене постачання в Одесу багатосекційних низькопідлогових трамвайних вагонів на супутніх послуг. Міжнародний тендер проводиться відповідно до Політики та Правил закупівель даної фінансової інституції.

Міжнародний відкритий тендер було оголошено 15 травня 2020року, початковий термін подання пропозицій – 07 липня  2020року, але у зв’язку із запитами потенційних учасників продовжено до 11 серпня 2020 року.

Потенційними учасниками тендеру були два українські виробники трамваїв: ТзОВ «Татра-Юг» (зареєстрована в Одесі, виробничі потужності – в Дніпрі на «Південмаші»), ТзОВ «Завод «Електронмаш» (м. Львів, дочірня структура концерну «Електрон»), а також іноземні компанії: PESA (Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz SA, Польща), дилер білоруського виробника ТзОВ «БКМ-Україна» (Україна), компанія «Doing Railway OU» (Естонія), «Brens Europe» (Чехія), ОАО «Управлящая компания холдинга «Белкоммунмаш» (Білорусь), «Witkowitz-Южмаш» (Україна) та «CRRC DALIAN CO LTD» (Китай).

За результатами розкриття тендерних пропозицій виявилося, що у тендері бере участь три учасника: компанія CRRC Dalian Co. LTD із Китаю, консорціум у складі українських підприємств ТзОВ «СП Електронтранс», ТзОВ «ЕлектронМаш»,(Львів) та ПАТ «Крюківский вагонобудівний завод» (Кременчук) та об’єднання юридичних осіб в особі ТзОВ «Татра-Юг» (Одеса – Дніпро) та Товариства з додатковою відповідальністю «Запорізький Хлібокомбінат №1».

Під час відкриття тендерних пропозицій присутніми було представники від усіх учасників, які подали пропозиції та комплекти документів.

Наразі тендерний комітет КП «Одесміськелектротранспор» вивчає подані документи та готує звіт про оцінювання пропозицій для подальшого його погодження з Банком.

За інформацією джерел ЦТС, китайська компанія CRRC показала найвищу ціну, на другому місці – «ЕлектронМаш», а найнижчу ціну запропонувала компанія «Татра-Юг»

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 0 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 493 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1809 0