Новини з 1996 року

ПАТ «КВБЗ» не продаватиме Кременчуцькому міськвиконкому свою ТЕЦ. Гарячої води у Крюкові не буде

Олександр Курилов 27 липня 2017 13:42 713 0

Мешканці мікрорайону Раківка й далі будуть сидіти без гарячої води, а  варіант вирішення цієї проблеми шляхом продажу ТЕЦ Крюківського вагонобудівного заводу, за що висловилися депутати Кременчуцької міськради, – відкинуто. Так само не розглядається можливість вчинення керівниками ПАТ «КВБЗ» за прикладом ПАТ «Кредмаш», коли останні передали міськвиконкому стадіон у центрі міста.

«ПАТ «КВБЗ» не буде продавати місту ТЕЦ підприємства. Причина – вона потрібна вагонобудівному заводу і є частиною технологічного процесу.  Так само не може бути мови про поділ ТЕЦ і тут взагалі важко уявити, як її ділити», - про те, що на підприємстві ініціативу депутатської комісії з питань ЖКГ зустріли дуже погано, «Програмі плюс» розповів депутат міськради Олександр Плескун.

За його словами, все було б набагато простіше, якби міськвиконком збудував у мікрорайоні Раківка нову котельню, що б вирішило всі питання.

Втім таких намірів наші градоначальники не висловлювали.

Останнє, про що слід додати, – це гаряча вода в мікрорайонах Кременчука, в тім числі на Раківці та інших, які обслуговує КП «Теплоенерго». Сьогодні ця послуга відсутня й коли її буде відновлено - не знає ніхто.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 666 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1078 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1529 0