Новини з 1996 року

ПАТ «Кварц» йде з кар’єром у наступ на село Піщане

Олександр Курилов 24 липня 2016 13:09 1203 0

Адміністрація кременчуцького ПАТ «Кварц» оголошує про початок розробки нових територій під кар’єр глибиною до 181 метра. Загальна площа нових розробок – 43 гектари в бік приміського села Піщане.

Відповідна заява про наміри щодо розширення видобутку гранітів і розширення існуючого  гірничого кар’єру оприлюднена на сайті Кременчуцької міської ради.

За тим, що повідомляється, – мова про подальшу розробку  Піщанського родовища мігматитів та гранітів, яке знаходиться в Кременчуцькому районі Полтавської області, за 0,5 км на північний захід від  міста Кременчук.          

У відповідності  до проектних рішень, передбачається подальша промислова розробка корисної копалини відкритим способом зі збільшенням глибини розробки та проектною продуктивністю кар’єру 1300 тис. м3/рік, без збільшення кількості техніки, що використовується.

Система розробки – транспортна. Відпрацювання кар’єру планується зі збільшенням глибини розробки до горизонту мінус 118 м та розвитком фронту гірничих робіт у північно-західному напрямку.

Об'єм корисної копалини, що підлягає відпрацюванню за даним проектом, складає 33172,2 тис. м3. Об'єм розкривних порід, що підлягає відпрацюванню за даним проектом, складає 9333,77 тис. м3

Про що слід додати – новий кар’єр матиме обмеження, й нормативна санітарно-захисна зона становитиме  500 м.

Щодо відведення грунтових вод з кар’єру, то їх після відстоювання скидатимуть у канал-відвід р. Крива Руда.     

Теги: 2833

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 512 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 989 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3499 0