Новини з 1996 року

ПАТ «Кременчук м'ясо» закрило свої статистику від міськвиконкому. ЩО ПРИМУШУЄ ?

Олександр Курилов 08 жовтня 2015 14:36 1003 0

Адміністрація ПАТ «Кременчукм'ясо» припинила надавати свою статистику виробництва для міського виконавчого комітету, де дані виробництва промислових підприємств оприлюднюють щомісяця на апаратних нарадах.

Що саме стало причиною відмови  - балотування керівника ПАТ «Кременчукм'ясо» Ірини Дроздової на посаду міського голови Кременчука, за крісло якого також змагаються чиновники нашої мерії, або  інші причини, – не повідомляється.

Загалом, якщо бути відвертим, міськвиконкому ці дані виробництва абсолютно не потрібні.

Непотрібні, бо у нашій мерії ніхто уваги на  проблеми зайнятості не звертає. Не звертає  навіть при загальному падінні обсягів виробництва й масовому безробітті.

Як на репортера,  тема створення нових робочих місць, на відміну від  теми власних зарплат, наших чиновників – кандидатів у мери Кременчука Віктора Калашника чи Віталія Малецького -не турбують взагалі. Й тут можна тільки згадувати про недавні  палкі промови наших чиновників, що лунали  під час закриття ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод»,   й після яких абсолютно нічого не змінилося.

Однак є й другий бік цієї проблеми – саме виробництво й статистичні дані, що нам показують, як довго ще житиме те чи інше підприємство. І з цього боку адміністрацію ПАТ «Кременчукм'ясо» зрозуміти важко. Втім, можливо, зі ЗМІ, на відміну від наших чиновників, яким не довіряють, керівники нашої кременчуцької ковбасно-м’ясної промисловості результатами своє діяльності таки поділяться.

Теги: КВК

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Фестиваль краси та грації кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 15 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 186 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 212 0