Новини з 1996 року

ПАТ «АвтоКрАЗ» отримав замовлення. Визначилися з найрезультативнішим місяцем року

Олександр Курилов 06 травня 2016 12:02 784 0

Фахівці ПАТ «АвтоКрАЗ» оприлюднили виконання виробничих планів у квітні, який назвали найрезультативнішим місяцем року.

Про це повідомляє адміністрація підприємства на своєму сайті.

«Квітень, за підсумками виробничої діяльності ПАТ «АвтоКрАЗ», став найрезультативнішим місяцем поточного року. На головному конвеєрі автозаводу вироблено 110 автомобілів, що в 2,3 раза більше аналогічного показника в березні і на 21% перевищує результат виробництва торішнього квітня. Більшу частину - 65% продукції - підприємство минулого місяця виготовило на експорт. При цьому в загальному обсязі виготовлених автомобілів 68% складають шасі, 18% - бортові, 12% - тягачі і самоскиди - 2%.

Крім автомобілів, у квітні виготовлялася причіпна техніка: три напівпричепи і один причіп - це чотириразове зростання до аналогічного періоду минулого року. Також за аналізований період, у порівнянні з квітнем минулого року, на 18% зросло виробництво запчастин та на 37 % - литва», - зазначено у повідомленні підприємства.

Щодо перспектив роботи, а відомо, що до останнього часу адміністрація Кременчуцького автозаводу боролася за замовлення усіма способами, то про це в інформації підприємства говориться так:

«ПАТ «АвтоКрАЗ» розраховує на перемогу в ряді тендерів, у яких бере участь, готове виконати замовлення силових структур, потреба в технічному оснащенні яких становить тисячі одиниць. КрАЗ розраховує на реальну підтримку вітчизняного виробника, проголошену урядом країни, що в підсумку буде сприяти зміцненню економіки України, а також більш повному завантаженні підприємства».

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 382 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 859 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3366 0