Новини з 1996 року

Пасажири давилися в транспорті, поки "фіолетові" піарилися на весіллі в орендованому тролейбусі. ФОТО

Марина Баніт 08 червня 2018 13:32 2199 0

Поки молоді кременчужани гуляли весілля в новенькому тролейбусі, всі інші мешканці міста просто мучилися, їдучи за ними. Це події ранку 8 червня. Але про це не знали пасажири, які надіслали звернення до "Програми Плюс".

Мешканці міста поскаржилися, що з 10 до 11 години в місті утворився тролейбусний колапс. Люди набивалися в тролейбуси, а кондуктор викрикувала:

- Позаду йде інший тролейбус. 

А люди їй відповідали:

- Ми чекали півгодини вашого тролейбуса, а той, що йшов попереду, теж був набитий, - і з такими словами намагалися втиснутися, щоб двері зачинилися.

І яке ж здивування було в репортера, коли знайшлася відповідь на питання про причини колапсу. Тролейбуси не справлялися з потоком пасажирів не в час пік, а тоді, коли такого напливу не передбачалося через чергову піар-кампанію міської влади.

Відповідь була в сюжеті комунальної компанії, яка створена для піару всього "профіолетового" в нашому місті.

Виявляється, друзі молодят замовили їм подарунок на весілля - орендували тролейбус. І нехай молодим щастить - до них претензій немає.

Претензії є до тих, хто призупинив рух тролейбусів заради того, щоб відзняти мільйонний сюжет про тролейбуси.

Бо, з огляду на все, подружжя попросили пропіарити хоча б двома словами, як круто їздити тролейбусом. Поки оператор знімав відео, а журналіст вів пряму трансляцію - всі стояли. Молодята, як виявилося, не хотіли, щоб їхнє весілля набуло такого розголосу.

Як відомо, в нашому місті міський голова, всупереч сотням заперечень і наявності інших важливих проблем, вирішив брати в кредит 50 тролейбусів. Поки що нам привезли першу парочку, а піару, розмов і переполоху навколо них стільки, що страшно подумати, скільки ще це терпіти, якщо тролейбуси будуть завозити партіями.

Отже відповідь на звернення кременчужан така: транспортний колапс у місті стався через ненаситне бажання фіолетової команди попіаритися на взятих у кредит тролейбусах.

І якщо мер бажає, щоб кременчужанам снилися тролейбуси, то варто пояснити, що вони й так їм сняться через незадовільний графік руху. Не треба роздмухувати вогонь.

Кременчужани будуть раді, якщо їх вчасно перевозитимуть. А піаритися ціною транспортних колапсів - це не правильно.

Також звернення до КТУ: якщо ви там і пропонуєте послуги на замовлення, робіть так, щоб це не заважало іншим!

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 26 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 522 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 995 0