Новини з 1996 року

Пасажирам тут не місце. Замість зупинки «Ринок» в напрямку Молодіжного збудують чотири магазини

Олександр Курилов 26 лютого 2019 16:20 2966 0

У Кременчуці – черговий етап торгового розвитку. Його зміст – втілення  в життя нового правила: якщо клієнт не йде в міський заклад торгівлі, то в такому випадку ломбард чи «Швидкий кредит» або на крайній випадок «Космолот» прийде до нього.

Це міський виконавчий комітет з його революційними рішеннями – зробити Кременчук суцільним магазином чи щось схоже на це хоча б на зупинках транспорту.

Мова про останні рішення міськвиконкому, які будуть прийняті.

Серед таких - позитивне рішення міського голови Віталія Малецького на клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Судариня»  про погодження розміщення на об'єкті благоустрою стаціонарної тимчасової споруди – торговельних павільйонів у комплексі із зупинкою громадського транспорту «Центральний ринок» у напрямку з центру міста по вул. Першотравневій у м. Кременчуці.

Тож цьому ТОВ буде погоджено «розміщення на об'єкті благоустрою стаціонарної тимчасової споруди – торговельних павільйонів у комплексі із зупинкою громадського транспорту «Центральний ринок» у напрямку з центру міста по вул. Першотравневій у м. Кременчуці відповідно до паспорта прив’язки на площі 461,2 кв. м, у тому числі площа торговельних павільйонів 48,0 кв. м (24,0 кв. м та 24,0 кв. м).

Однак, як усім відомо, зупинка "Ринок" у напрямку Молодіжного в нас велика й магазинів замість пасажирів, щоб не товпилися в очікуванні маршрутки, можна ставити багато.

Звідси й друге погодження.

Воно, однак, стосується вже таємного комунального підприємства, яким опікується міський голова Віталій Малецький і назва якого «Ринкова площа»:

«Погодити комунальному підприємству «Ринкова площа» розміщення на об'єкті благоустрою стаціонарної тимчасової споруди – торговельних павільйонів у комплексі із зупинкою громадського транспорту «Центральний ринок» у напрямку з центру міста по вул. Першотравневій в м. Кременчуці відповідно до паспорта прив’язки на площі 258,4 кв. м, у тому числі площа торговельних павільйонів 60,0 кв. м (30,0 кв. м та 30,0 кв. м)».

Тож відтепер на вічно переповненій зупинці «Ринок» буде аж чотири магазини.

Єдине питання, на яке поки немає відповіді, –  куди подіти в цьому випадку людей і де їм очікувати маршрутку чи тролейбус?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись